Twoje bezpieczeństwo w naszych rękach

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “ELPROMA” Sp. z o.o. powstało w 1981 roku pod nazwą Biuro Techniczno-Handlowe “ELPROMA” s. c. Zmiana statusu prawnego firmy, ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, nastąpiła 1 lutego 2003 r.

Od początku istnienia firmy prowadziliśmy działalność związaną z wdrażaniem na rodzącym się rynku polskim nowoczesnych i profesjonalnych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Proponujemy szeroki zakres usług w zakresie projektowania, instalowania oraz konserwacji systemów antywłamaniowych (SSWiN), przeciwpożarowych (SPP) oraz telewizji dozorowej (CCTV).

Działalność prowadzimy na podstawie Koncesji Nr_L-0145/03 wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm w branży ochrony, otrzymaliśmy CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI ISO 9001.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony PIO oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych „POLALARM”.

W dowód uznania Uchwałą Rady Stowarzyszenia „POLALARM” z dn. 24.08.2000 r. właściciele firmy: Marek Okrasa i Andrzej Wieczorek otrzymali tytuł honorowy PIONIERA rozwoju technicznej ochrony mienia wybitnie zasłużonego dla ruchu społeczno-zawodowego w Polsce w latach 1980-2000.

Profesjonalizm pracowników i wysoka jakość sprzętu wykorzystywanego do instalacji , a także doskonała organizacja firmy oraz zgrany zespół pracowników, to podstawowe czynniki kształtujące nasz pozytywny wizerunek na rynku technicznych i elektronicznych systemów zabezpieczeń. Potwierdzeniem jakości usług znajdujących się w naszej ofercie jest lista referencyjna.

Wybrane

nagrody, wyróżnienia, dyplomy

Kontakt

Dane teleadresowe i położenie biura ELPROMA SECURITY

Adres

PHU Elproma Sp. z o.o.
ul. Syta 177
02-987 Warszawa

Dane rejestracyjne

Koncesja: MSWiA L-0145/03
KRS: 0000151959
Kapitał zakładowy: 98.000 zł

Telefon

+48 606 270 756

E-mail

elproma@elproma.pl

Położenie biura na mapie

MISJĄ FIRMY
JEST ZAPEWNIENIE
TWOJEGO
BEZPIECZEŃSTWA

flota Elproma
flota Elproma